Bungalows Lanar'Am Kaladja -1
| Wi-Fi WiFi | Eigen strand Strandtoegang | Airconditioning |
| Geen dieren toegestaan Huisdieren zijn niet toegestaan |
De 40 m² Bungalows Lanar'Am Kaladja -1 Bouillante biedt uitzicht op de tuin en nodigt gasten uit om het Vanibel te bezoeken, op circa 7 km afstand.
De Plage de petite anse is op wandelafstand van 14 minuten ervandaan gesitueerd. Ravine Thomas Bain Chaud biedt de beste opties voor verjonging en ligt op een afstand van 2 km.
De 2-slaapkamer Bungalows Lanar'Am Kaladja -1 beschikt over een badkamer met een wasmachine. Er zijn ook badlakens voor het comfort van de gasten.
Het vakantiehuis heeft een kitchenette met een koelkast. Chez Chantal biedt Caribische gerechten en ligt op wandelafstand van ongeveer 13 minuten hiervandaan. Monchy bushalte is binnen 400 meter loopafstand.
- Luchthavens
- Vliegveld Terre-de-Haut33 km
Hotelfaciliteiten
Algemeen
- Roken is niet toegestaan
- WiFi
- Parkeerplaats
- Huisdieren zijn niet toegestaan
Sport- en vrijetijdvoorzieningen
- Strandtoegang
- Tuin
- Barbecuefaciliteiten
Kamervoorzieningen
- Airconditioning
- Terras
- Wasmachine
- Flat-screen TV
Belangrijke mededeling
Veelgestelde vragen
- ❓
Biedt Bungalows Lanar'Am Kaladja -1 een draadloze internetverbinding?
Ja, Bungalows Lanar'Am Kaladja -1 biedt WiFi aan. - ❓
Hoeveel kost het om Bungalows Lanar'Am Kaladja -1 te boeken?
De gemiddelde prijs in Bungalows Lanar'Am Kaladja -1 is $133. Neem voor meer specifieke informatie contact met de accommodatie op. - ❓
Vind ik openbaar vervoer naast Bungalows Lanar'Am Kaladja -1?
De dichtstbijzijnde bushalte is Monchy en deze bevindt zich slechts 400 meter afstand van Bungalows Lanar'Am Kaladja -1. - ❓
Welke restaurants in de buurt zijn tijdens het verblijf in Bungalows Lanar'Am Kaladja -1 te bezoeken?
Gasten van Bungalows Lanar'Am Kaladja -1 kunnen eten in Chez Chantal restaurant, dat Caribische gerechten serveert. - ❓
Is er een keukenfaciliteit in het vakantiehuis?
Het vakantiehuis beschikt over een kitchenette met een koelkast. - ❓
Biedt Bungalows Lanar'Am Kaladja -1 een mooi uitzicht?
Gasten van Bungalows Lanar'Am Kaladja -1 hebben uitzicht op de tuin.